درباره ما

شرکت آبرفت پی آژند در سال 1393 با حضور جمعی از متخصصین حوزهء ژئوتکنیک شروع به فعالیت نمود. این شرکت با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر که دارای تجربه کافی در پروژه های خرد و کلان کشور هستند قادر به همکاری در زمینه های مطالعات ساختگاهی، ژئوتکنیک، بهسازی، ساخت ابزار آزمایش عام و خاص و تجهیز و راه اندازی سیستمهای آزمایشگاهی است.
این شرکت دارای رتبه 3 ژئوتکنیک از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و همچنین رتبه 2 ژئوتکنیک از وزارت راه و شهرسازی بوده و اولین شرکت دانش بنیان در این حوزه می باشد. ارائه خدمات با کیفیت و استفاده از علم و تکنیک روز در ارائه خدمات در دستور کار شرکت آبرفت پی آژند قرار دارد.
تبیین اهداف و ترسیم افق هر حرکتی نمایانگر قابلیت و جدیت آن خواهد بود. شرکت آبرفت پی آژند شروع خود را با بنیان دانشی آغاز کرده و توسعه دانشی در تمام زمینه های ژئوتکنیک را در برنامه خود دارد. ارائه خدمات ژئوتکنیکی از قبیل مطالعات ساختگاهی، آزمایشهای صحرایی و آزمایشگاهی مکانیک سنگ و خاک، مطالعات زمین شناسی و آبهای زیرزمینی و بهسازی زمین در برنامه کار اولیه این شرکت قرار دارد. ارائه طرح و تامین دستگاههای خاص آزمایشگاهی با ویژگیهای منحصر به فرد بر حسب نیازهای موردی از جمله خدماتی است که این شرکت شروع به ارائه و بسط آن نموده است.